Způsob dopravy


Logo PPL

Balíková služba PPL ČR

Zboží Vám zašleme přes balíkovou službu PPL ČR. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěno proti poškození, krádeži atd. Přesný den, kdy bude zboží doručeno na Vaši adresu, Vám sdělíme na e-mail, popř. telefon, uvedený v objednávce ihned, jakmile bude objednávka vyřízena. Tento způsob přepravy je velmi spolehlivý a komfortní. Zásilku Vám dopravíme do 24 hodin od expedice kamkoliv po celé České republice nebo na Slovensko, ať už domů nebo do zaměstnání. V případě, že nebudete zastiženi, bude Vám zásilka doručena následující pracovní den. Termín dodání Vám potvrzujeme v momentě, kdy zásilka opustí fyzicky náš sklad, a je tedy pevný! Aktuální polohu své zásilky můžete zjistit zde podle čísla zásilky, které Vám zašle PPL na e-mail a SMS v den vyřízení objednávky. Zboží nad délku 2,5 m (včetně) je zasíláno paletovou dopravou s příplatkem (aktuální příplatek zjistíte v košíku). Při objednávce zboží v celkové hodnotě do 3 000 Kč s DPH činí dopravné 129 Kč vč. DPH bez dobírky a 178 Kč vč. DPH na dobírku. V případě objednávky zboží nad 3 000 Kč s DPH je dopravné zdarma.


Logo abexunited.com

Osobní vyzvednutí na výdejně v Brně

Nákup v naší výdejně Sokolova 8, Brno 619 00. V případě vyzvednutí zboží vyčkejte na informační zprávu, že zboží je připraveno k vyzvednutí. V naší výdejně můžete platit pouze v hotovosti. Při vyzvednutí na naší výdejně platíte jen symbolický manipulační poplatek ve výši 25 Kč vč. DPH. Při objednávce nad 3 000 Kč poplatek neúčtujeme.

  

Způsob platby


Platba dobírkou

Dobírka

Zásilku zaplatíte až při převzetí zboží od kurýra PPL. Při objednávce zboží v celkové hodnotě do 3 000 Kč s DPH činí doběrečné 49 Kč vč. DPH. V případě objednávky zboží nad 3 000 Kč s DPH je doběrečné zdarma.


Platba převodem z účtu

Platba převodem na účet

Ihned po odeslání objednávky jsou Vám předány údaje pro provedení platebního příkazu ve Vaší bance. Tyto údaje jsou Vám zaslány na Váš e-mail. Zboží je odesláno až po uhrazení celkové částky na náš bank. účet 35-1370390207/0100 (Komerční banka). Platba přes bankovní převod není zpoplatněna.


TOPlist