Způsob dopravy


Logo Geis

Balíková služba Geis

Zboží Vám zašleme přes balíkovou službu GEIS. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěno proti poškození, krádeži atd. Přesný den, kdy bude zboží doručeno na Vaši adresu, Vám sdělíme na e-mail, popř. telefon, uvedený v objednávce ihned, jakmile bude objednávka vyřízena. Tento způsob přepravy je velmi spolehlivý a komfortní. Zásilku Vám dopravíme do 24 hodin od expedice kamkoliv po celé České republice nebo na Slovensko, ať už domů nebo do zaměstnání. V případě, že nebudete zastiženi, bude Vám zásilka doručena následující pracovní den. Termín dodání Vám potvrzujeme v momentě, kdy zásilka opustí fyzicky náš sklad, a je tedy pevný! Aktuální polohu své zásilky můžete zjistit zde podle čísla zásilky, které Vám zašle Geis na e-mail v den vyřízení objednávky. Zboží nad délku 2,5 m (včetně) je zasíláno paletovou dopravou s příplatkem (aktuální příplatek zjistíte v košíku). Při objednávce zboží v celkové hodnotě do 3 000 Kč s DPH činí dopravné 129 Kč vč. DPH bez dobírky a 178 Kč vč. DPH na dobírku. V případě objednávky zboží nad 3 000 Kč s DPH je dopravné zdarma.


Logo abexunited.com

Osobní vyzvednutí na prodejně v Brně

Nákup v naší prodejně Sokolova 8, Brno 619 00. V případě vyzvednutí zboží vyčkejte na informační zprávu, že zboží je připraveno k vyzvednutí. V naší prodejně můžete platit pouze v hotovosti. Při vyzvednutí na naší prodejně platíte jen symbolický manipulační poplatek ve výši 25 Kč vč. DPH. Při objednávce nad 3 000 Kč poplatek neúčtujeme.

Logo Zásilkovna.cz

Osobní vyzvednutí na provozovnách Zásilkovna.cz

Nabízíme Vám také možnost vyzvednutí zboží ve výdejnách společnosti Zásilkovna.cz. V praxi to znamená, že Vaši zásilku odešleme na Vámi zvolenou výdejnu. V okamžiku doručení zásilky na výdejnu Vám bude odeslána SMS a e-mail. Seznam výdejních míst naleznete níže. Při objednávce zboží v celkové hodnotě do 3 000 Kč s DPH činí dopravné 55 Kč vč. DPH bez dobírky a 74 Kč vč. DPH včetně dobírky. V případě objednávky zboží nad 3 000 Kč s DPH je dopravné zdarma.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Způsob platby


Platba dobírkou

Dobírka

Zásilku zaplatíte až při převzetí zboží od kurýra Geis. Při objednávce zboží v celkové hodnotě do 3 000 Kč s DPH činí doběrečné 49 Kč vč. DPH. V případě objednávky zboží nad 3 000 Kč s DPH je doběrečné zdarma.


Platba převodem z účtu

Platba převodem na účet

Ihned po odeslání objednávky jsou Vám předány údaje pro provedení platebního příkazu ve Vaší bance. Tyto údaje jsou Vám zaslány na Váš e-mail. Zboží je odesláno až po uhrazení celkové částky na náš bank. účet 35-4618634329/0800 (Česká spořitelna). Platba přes bankovní převod není zpoplatněna.


Platba prostřednictvím platební brány GoPay

Platba prostřednictvím inline platební brány GOPAY

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít k platbě svou platební kartu nebo online převod Vaší banky, označte při objednávce možnost platby prostřednictvím platební brány GOPAY. Po odeslání objednávky se Vám zobrazí online platební brána GOPAY, kde zadáte potřebné údaje. Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto zabráníte zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete, a volnému přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem. Platba přes GoPay není zpoplatněna.


TOPlist