Domů > KOMPLETNÍ DODÁVKY PRO PRŮMYSL

Kompletní dodávky pro průmysl

CROMWELL® je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízí rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusivo, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny, ruční nářadí, ochranné a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace.


Naše produkty jsou našim zákazníkům k dispozici prostřednictvím celosvětové distribuční sítě od Asie, Afriky, Evropy, Indie až po Střední východ, díky které je možno produkty rychle dodávat uživatelům.


Cromwell celosvětově skladuje zboží přesahující hodnotu 30 miliónů liber. Všechna distribuční centra po celém světě poskytují technický servis a podporu. Vysoce vyvinutý systém objednávání zajišťuje, aby všechny produkty byly v maximálním množství skladem a tak trvale k dispozici našim zákazníkům po celém světě. Náš tým zkušených odborníků nepřetržitě vyvíjí a testuje výrobky, které Vám, našim zákazníkům, zaručují maximální spokojenost při užívání a se samotnou kvalitou výrobku.

TOPlist